Barista sectorul centru (gara auto)

Angajăm:

Alătură-te echipei noastre în creștere: Căutăm Barista pasionați pentru a se alătura rețelei noastre de cafenele!

Despre noi: Suntem o rețea în plină expansiune de cafenele cu un focus clar pe calitatea cafelei și experiența clienților. Ne străduim să aducem bucurie în fiecare ceașcă și suntem în căutarea mai multor talente pentru a se alătura eforturilor noastre.

Descrierea postului:

  • Pregătirea și servirea unei game variate de cafele, băuturi pe bază de espresso și alte specialități în concordanță cu standardele noastre.
  • Asigurarea unei experiențe clienți excepționale, de la primul contact până la servirea finală a băuturii.
  • Menținerea curățeniei și a ordinii în toate locațiile noastre pentru a oferi un mediu plăcut pentru clienți și angajați.
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura o experiență de cafenea constantă și de calitate în toate locațiile noastre.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul cafelei sau în industria ospitalității, cu un accent pe serviciul clienți.
  • Pasiune pentru cafea și abilitatea de a transmite această pasiune clienților noștri.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a face față la cerințele intense ale unei rețele în creștere.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții și colegii de echipă.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o rețea în creștere și de a contribui la succesul ei.
  • Training și dezvoltare continuă în domeniul cafelei și al serviciului clienți.
  • Posibilități de avansare în carieră în cadrul rețelei noastre.
  • Beneficii competitive și bonusuri pentru angajați.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și pasionată și să contribui la povestea noastră de succes, trimite-ne CV-ul tău și un mesaj pe viber whatsapp sau telegram 068027928.

Alătură-te nouă în călătoria noastră și ajută-ne să aducem magia cafelei în viața mai multor oameni!

Program de lucru 6:50-19:30
5/2 4/2 3/2

E-mail: antonbatog@yahoo.com
Telefon: 068027928

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide